Běžné marketingové služby

Rádi vytváříme kreativní marketing, který dá Vaší společnosti jedinečnou tvář.

Běžný marketing

Společnost tvoří primárně lidé. Ale ty si zapamatuje málokdo. Ovšem co si každý zapamatuje je logo, grafika nebo korporátní identita. Tedy běžné marketingové služby. A každá z těchto služeb tvoří jedinečnou mozaiku střípků odkazující na charakter společnosti, který by měl být unikátní, zapamatovatelný, a hlavně musí dávat smysl. Zkuste se na to podívat jako my v MANA – a dělejte MArketing s NAdhledem.

Lidé o vás uslyší.

Public Relations

Plánování komunikace je jedna z nejvíc podceňovaných činností. Celá řada společností vydává jen to, co se zrovna děje. Ale je důležité vidět dál než 14 dní dopředu. Jen tak získáte nadhled nad jednotlivými činnostmi. Nemáte s tím zkušenosti nebo byste chtěli posoudit váš současný stav? Rádi vám poradíme. Kontaktujte nás.

Společně připravíme:
1. publikační a komunikační plán,
2. tiskové zprávy, aktuality, krátké posty na sociální sítě,
3. seznam vhodných médií a komunikaci s nimi.

Ukázka naší práce
Zaujměte na první pohled.

Obalový materiál

Dejte vašim produktům možnost vyniknout už na první dobrou rovnou v regálu obchodu nebo na paletě ve skladu. Důležitý je dobře zpracovaný návrh obalu, stejně jako správný výběr materiálu, ze kterého je obal vyrobený. To totiž znamená polovinu úspěchu při prodeji. Proč zkusit nás? Protože známe cestu, kterou se vydat, aby by vás bylo ještě více vidět.

 

Ukázka naší práce

Kdo se neptá, nic se nedozví.

Jsme tady od toho, abychom vám pomohli na vaší cestě k úspěchu. Víme, že v řadě věcí vám dokážeme pomoci víc, než byste si mysleli. Tak proč to společně nezkusit? Kontaktujte nás.