Videa a animace od A po Z

Proč vytvořit video nebo animaci?

Prezentace produktů nebo společnosti, ukázky úspěšných příběhů, návody, animované loga nebo případové studie a celá řada dalších využití. Tady všude Vám dá video jedinečné možnosti, jak se ukázat, co máte za sebou nebo co se chystá a vše podat zajímavým způsobem, který předá informace a bude bavit. Ne nadarmo se říká, že video je král obsahu a to potvrzují i čísla. Odhady tvrdí že do roku 2021 bude 82 % veškerého obsahu na internetu ve formě videa.

Videa a animace, která máme za sebou

Produkty a reklama

Korporátní videa

Náborové a HR

Ze života společnosti

Animace loga, příběhu, produktů

Case study

Při naší práci se zaměřujeme na komplexnost

„Rádi Vám zastřešíme kompletní servis pro natočení videa nebo vytvoření animace přesně na míru Vašim potřebám.“

Nápady a brainstorming

V této fázi dáme dohromady všechno, co nás k danému téma napadne a vytvoříme několik možností, jak ztvárnit to, co zrovna potřebujete. 

Příprava a storyboard

Tady se rozhoduje o tom, co se bude dít, jak bude výsledná animace nebo video vypadat, jaká bude délka a další důležité body pro realizaci.

Realizace

Domluvíme termín, naložíme potřebnou techniku i lidi a jdeme na věc. Dopředu Vám řekneme, jak dlouho nám to zabere a co všechno se bude dít v „den D“.

Postprodukce a export

Natočené materiály sestříháme, vložíme animace nebo titulky, „přilepíme“ dabing s hudbou, trochu masteringu, nějaký filtr a máme finální video.

Fantazii se meze nekladou ani pro

Firemní videa

Ať už se má jednat o představení společnosti, vytvoření produktového videa, které zákazníky zaujme, náborové video a nebo reklamu, vždy Vám vyjdeme rádi vstříc.

Rychlá ukázka vedle Vám ukáže v rychlém sestřihu, co už máme za sebou. Ale toho, co Vám můžeme nabídnout, je daleko víííc.

PROMO SPOLEČNOSTI

Promo video společnosti může být pojaté z různých pohledů, podle požadovaného cíle. Chcete ukázat život ve společnosti, technologie, postupy nebo zaujmout potenciální zaměstnance i zákazníky? Podle cíle nastavíme cestu a vytvoříme koncept, se kterým ho dosáhneme. 

PRODUKTOVÉ VIDEO

Pokud chcete podtrhnout jedinečnost Vašeho produktu, je efektivní video skvělou cestou jak toho dosáhnout. Podívejte se na ukázku naší práce pro společnost WoodVANs.

NÁBOROVÉ VIDEO

Náborové video pro HR oddělení společnosti Sfinx. Video muselo vzniknout během 5 dnů, rozpočet byl minimální… Jen díky skvělé spolupráci a ochotným zaměstnancům se video stalo předlohou pro všechny podobné projekty ve skupině.   

REKLAMA

Upoutávka pro nové řešení, které nejde fyzicky uchopit, protože se jedná o software? Ano, samozřejmě i takové videa jdou vytvořit i když řešení v době tvorby videa ještě neexistovalo. Šli jsme cestou emocí a hlavních výhod v rámci požadavků našeho klienta.

PŘEDSTAVENÍ NOVINEK

Jak nejlépe oznámit Vašim zákazníkům, že jste pro ně přichystali nový web, produkt nebo službu? Ideální cesta je osobní schůzka, ale ta nemá zdaleka takový dosah, jako správně zacílená video kampaň.

REPORTÁŽNÍ VIDEA

Ukažte Vašim zákazníkům, na jakých akcích se s Vámi mohou potkat, kde vystavujete nebo představujete Vaše produkty nebo například, co je Váše aktuální TOP novinka.

Tak trochu Hry bez hranic, to jsou

ANIMACE

Rozhýbání Vašeho firemního loga, ukázka cesty Vaší společnosti, kreativní a moderní představení produktů a názorných návodů, doplňky videí a efektivní představení.. Jediné hranice jsou naše představivost, a ta jde v MANA opravdu daleko. Kontaktujte nás a uvidíte, že i pro Vás vytvoříme řešení, které se Vám i Vašim zákazníkům bude líbit. 

CASE STUDY

Case study, případová studie nebo jakkoliv ji nazýváte… Pokud za sebou máte významné reference nebo úspěšné projekty, není nic lepšího než se o ně podělit s veřejností. Ukažte všem jedinečnost Vašeho řešení. 

HISTORIE SPOLEČNOSTI

Naše společnost byla založena, zabývá se a bla bla bla. Co to zkusit bez jediného slova, jinak než ostatní a přitom během 2 minut ukázat všechny důležité milníky, které jste zvládli? 

ANIMACE LOGA

Že animaci loga nepotřebujete? A co u Vašich příspěvků, videí, pozvánek? Všude tady bude Vaše společnost jednoznačně identifikovatelná během prvních pár sekund. Kdykoliv a kdekoliv. 

Rozhýbeme i Vaše myšlenky...

Není nic jednoduššího než nás kontaktovat a my Vás o tom přesvědčíme.