Firemní a produktové fotografie

Žádné suché fotky, ale jen

Profesionální fotografie

Vytváříme firemní a produktové fotografie, které mají duši. Ať jsou produktové nebo firemní, portréty nebo skupinky, nápadům ani požadavkům se meze nekladou, protože vytvářet originální řešení nás baví. Jak to s námi při focení probíhá například při vytváření fotografií v sídle společnosti, tak na to se můžete podívat ve videu vedle a na výsledné fotografie v galerii níž.

Na jaké fotografie se zaměřujeme?

Firemní fotografie

Firemní fotografie jsou skvělé pro prezentaci týmu na webu, v tiskovinách, pro pozvánky, přednášky a celou řadu dalších využití.

Fotografie interiéru a exteriéru

Ať už jste zrekonstruovali sídlo nebo chcete ukázat, čím se zabýváte, dokonale „zvěčníme“ přesně to, co si přejete.

Produktové fotografie

Vy řeknete, co si přejete, my řekneme, jak to uděláme. Nachystáme techniku a Vaše představy přetvoříme v realitu. Firemní fotografie na míru.

Reportážní fotografie

Firemní akce pro zákazníky i zaměstnance nebo například významné milníky společnosti, to všechno stojí za malé pochlubení se světu. 

Hlavní fotograf

Petr

Společně s Petrem Vám dokážeme vyfotit Vaše eventy a večírky, vytvořit profilové fotografie a prezentační fotky pro tiskoviny nebo katalogy i produktové fotky přesně tak, aby odrážely přesně ty nejdůležitější vlastnosti. A jak vypadá práce za kterou zodpovídá Petr? Tady je:

Firemní a produktové fotografie

Jak vypadá spolupráce s MANOU když zapřáhneme Petra?

Skvělá prezentace, to jsou skvělé fotografie!

Proto nad ničím nepřemýšlejte, kontaktujte nás! Vytvoříme firemní a produktové fotografie, které si Vaši zákazníci i zaměstnanci zamilují.