Grafika pro online i tištěné materiály

Grafika vám na první pohled řekne, s kým máte tu čest. Proto

Nechte mluvit vizuál!

Grafika tiskovin, bannerů, vzhled emailů nebo webu. To všechno a ještě mnohem víc jsou jen části velké grafické skládačky. Pokud víte, jak ji dobře poskládat, výsledný efekt udělá vaši společnost jedinečnou a bude sám o sobě vyprávět kdo jste, co děláte a jak k tomu přistupujete. A protože my víme jak na to, neváhejte nás kontaktovat.

Na co se zaměřujeme?

ONLINE GRAFIKA

Online grafika, to nejsou jen obrázky na sociální sítě nebo animace na váš web. Je toho mnohem víc, co vám můžeme v tomto ohledu nabídnout. Od kompletního zpracování webu, přes zmíněné sociální sítě, až po newslettery vašim zákazníkům nebo PPC bannery.

Webdesign

sociální sítě

PPC reklamní bannery

Newslettery

TIŠTĚNÁ GRAFIKA

Letáky, brožury, programy, katalogy nebo vizitky. To vše spadá pod pojem tištěná grafika. Dokážeme pro vás zpracovat realizaci od jejího prvotního návrhu až po dodání hotových produktů do sídla vaší společnosti. Přesně podle vašich požadavků a zadaných parametrů. 

letáky

brožury a katalogy

programy

bannery

BRANDING

V byznysu není nic důležitějšího než to, abyste byli dobře rozpoznatelní už z velké dálky a nikdo si vás jednoduše nespletl s firmou z jiného odvětví nebo nedejbože s konkurencí. Zpracujeme pro vás logo design včetně design manuálu nebo rovnou kompletní korporátní identitu, která bude přesně odrážet hodnoty vaší firmy. A umíme toho mnohem více. Firemní oblečení, prezentační stany a stánky nebo polepy aut pro nás nejsou ničím novým.

Logodesign

Corporate identity

vizitky

Polepy aut

Obalový Design

Firemní oblečení

Ostatní produkty

Vizualizace

Virtuální realita už není jen pojmem ze sci-fi filmů. Nyní může být součástí portfolia vašich služeb dřív než řeknete švec. A pokud cítíte, že nepotřebujete zapojit virtuální svět, ale změnit reálné prostředí vaší firmy, dokážeme vám pomoci také. Zapojíme našeho architekta s designérkou a dílo je hotovo.

Co říkáte? Líbí se vám naše práce?

Tak neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám pomůžeme, protože víme, že to umíme.