Běžné marketingové služby

Rádi vytváříme kreativní marketing, který dá Vaší společnosti jedinečnou tvář.

Originální "klasický" marketing

Společnost dělají hlavně lidi, ale co je to, co si všichni zapamatují? Logo? Grafika? Firemní identita? Každá z těchto „přísad“ tvoří jedinečný charakter a tvář společnosti, který by měl být jedinečný, zapamatovatelný a hlavně musí dávat smysl. Zkuste se dívat na věci s nadhledem jako my v MANA – a vyzkoušejte naše marketingové služby.

Lidé o Vás uslyší.

Public Relations

Plánování komunikace je jedna z nejvíc podceňovaných činností. Celá řada společností vydává to, co se zrovna děje, ale je důležité vidět dál než 14 dní dopředu. Jen tak získáte nadhled nad jednotlivými činnsotmi. Nemáte s tím zkušenosti nebo byste chtěli posoudit Váš současný stav? Rádi Vám poradíme. Kontaktujte nás.

Společně připravíme:
1. publikační a komunikační plán,
2. tiskové zprávy, aktuality, krátké posty na sociální sítě,
3. seznam vhodných médií a komunikaci s nimi.

Reklama je marketing, ale marketing není jen reklama. Marketing je mnohem víc, je to opravdu mocný nástroj, který nám dává možnost změnit svět pouze silou slov a vzhledu. „

Matěj Jurásek

Kdo se neptá, nic se nedozví.

Jsme tady od toho, abychom Vám pomohli na Vaší cestě k úspěchu a víme, že v řadě věcí Vám dokážeme pomoci víc, než byste si mysleli. Tak proč to společně nezkusit? Kontaktujte nás.