Chtěl bys pracovat v perspektivní společnosti, kde se nesetkáš se stereotypem v pracovním dni?

Napiš nám!

Proč bys to měl s námi zkusit?

Hledáš novou práci nebo cítíš, že potřebuješ změnu? Naše společnost MANA Marketing s.r.o. je přesně to, co hledáš. Jsme mladá rostoucí společnost, která poskytuje marketingový „full service“ pro naše zákazníky. Co si pod pojmem „full service“ představit? Jednoduše to, že pro naše zákazníky nabízíme nejen konzultační činnosti, ale zároveň navrhujeme funkční řešení, které následně dokážeme zrealizovat. A to se netýká běžných marketingových činností od grafiky, přes copywritting, plánování aktivit v rámci propagace, až po tvorbu videí, animací, fotografií nebo tiskovin. My jdeme ještě mnohem dál. Pokud nás chceš poznat, neváhej se ozvat prostřednictvím kontaktního formuláře!

Flexibilní pracovní doba

Pracuj odkudkoliv a kdykoliv. Důležité je pouze včas a kvalitně splnit daný úkol.

Osobní růst

Nikdy jsi nabízenou pozici nedělal, ale myslíš si, že pro ni máš předpoklady? Můžeš se ucházet i o juniorskou pozici a my tě vše naučíme. 

Žádné stereotypy

Díky širokému rozsahu činností víme, že žádný den není stejný. Někdy je to náročné, to ano. Ale pokud se časem ohlédneš, čím vším jsi si prošel a čeho jsi byl součástí, nebudeš litovat. To ti můžeme slíbit.  

Aktuálně jsme plní

Ale pokud myslíš, že máš co nabídnout, napiš nám!