Marketingové služby na míru

Marketingové služby, které určitě budete potřebovat v oblasti tvorby značky, reklamy, propagace nebo tvorby kampaní.

Marketingové služby

Běžný marekting pro každý den

Marketingové služby netvoří společnost, tu tvoří primárně lidé, ale co si každý zapamatuje je logo, grafika nebo firemní identita a způsob komunikace. Tedy běžné marketingové služby pro každěnní život společnosti. Všechny tyto marketingové služby tvoří jedinečnou mozaiku střípků odrážející charakter společnosti, který by měl být unikátní, zapamatovatelný, a hlavně musí dávat smysl vašim zákazníkům. Zkuste se na to podívat jako my v MANA – a dělejte MArketing s NAdhledem.

Společnost tvoří primárně lidé, ale co si každý zapamatuje je logo, grafika nebo firemní identita a způsob komunikace. Tedy běžné marketingové služby pro každěnní život společnosti. Všechny tyto marketingové služby tvoří jedinečnou mozaiku střípků odrážející charakter společnosti, který by měl být unikátní, zapamatovatelný, a hlavně musí dávat smysl vašim zákazníkům. Zkuste se na to podívat jako my v MANA – a dělejte MArketing s NAdhledem.

Lidé o vás uslyší.

Public Relations

Plánování a způsob komunikace je jedna z nejvíc podceňovaných činností. Celá řada společností vydává jen to, co se zrovna děje, ale nevidí dál než 14 dní dopředu. Díky tvorbě plánované komunikace získáte nadhled nad jednotlivými činnostmi a děním ve společnosti na měsíce dopředu. Pokud se jedná o typ makretingové služby, ve které nejste kovaní, neváhejte se na nás obrátit. Kontaktujte nás.

Společně připravíme:
1. publikační a komunikační plán,
2. tiskové zprávy, aktuality, krátké posty na sociální sítě,
3. seznam vhodných médií a komunikaci s nimi,
4. videa, PPC reklamy nebo komplentí kampaně. 

Naše marketingové služby ušijeme i vám na míru!

Máte dotaz k naší práci?

Jsme tady od toho, abychom vám pomohli na vaší cestě k úspěchu. Víme, že v řadě věcí vám dokážeme pomoci víc, než byste si mysleli. Protože nenabízíme žádné krabicové řešení, ale reklamu a marketingové služby na míru. Kontaktujte nás.