Videa a animace od A do Z

Proč vytvořit video nebo animaci?

Produktová videa, videa o společnosti, úspěšné příběhy, návody, animované loga nebo případové studie. A řada dalších využití pohyblivých obrázků nás opravdu baví. Dodávají jedinečné možnosti prezentace, toho jak se ukázat i toho, co máte za sebou nebo co chystáte. A vše lze podat zajímavým způsobem, který bude bavit za všech okolností. Ne nadarmo se říká, že video je král obsahu.

Videa a animace, která máme za sebou

Produkty videa a reklama

Videa o společnosti

Náborové videa a HR videa

Ze života společnosti

Animace loga, příběhu, produktů

Case study, success story

Při naší práci se zaměřujeme na komplexnost

„Rádi vám zastřešíme kompletní servis i všechny prostředky pro natočení nebo tvorbu videa a animace přesně na míru vašim potřebám. A na to se můžete spolehnout!“

Nápady a brainstorming

V této fázi dáme dohromady všechno, co nás k danému tématu napadne. Vytvoříme vám několik možností, jak ztvárnit to, co zrovna potřebujete. 

Příprava a storyboard

Tady se rozhoduje o tom, co se bude dít. Jak bude výsledná animace nebo video vypadat, jaká bude délka a další důležité body pro realizaci.

Realizace

Domluvíme si termín, naložíme potřebnou techniku i lidi a jdeme na věc. Dopředu vám řekneme, jak dlouho nám to zabere a co všechno se bude dít v „den D“.

Postprodukce a export

Natočené materiály pro vás sestříháme, vložíme animace nebo titulky, „přilepíme“ dabing s hudbou, trochu masteringu, nějaký filtr. A máme finální video.

Fantazii se meze nekladou ani pro

Firemní videa

Ať se jedná o tvorbu firemního video, vytvoření produktového videa s důrazem na prezentaci hodnot, které zákazníky zaujme nebo třeba náborové video. Vždy rádi vyjdeme vstříc vašim požadavkům. Ale v „Maňáckém“ podání. Jak to ve finále vypadá? To vám ukáže rychlá ukázka v ještě rychlejším sestřihu. Ale toho, co vám můžeme nabídnout, je daleko víc. Jako třeba produktové fotografie, korporátní identitu nebo kompletní online servis a další.

VIDEO O SPOLEČNOSTI

Promo o video společnosti může být pojaté z různých pohledů podle požadovaného cíle. Chcete ukázat život ve společnosti, technologie, postupy nebo zaujmout potenciální zaměstnance i zákazníky? Podle cíle nastavíme cestu a vytvoříme koncept, se kterým ho dosáhneme. 

VÝROČNÍ VIDEA

Dosáhli jste významného milníku v historii společnosti nebo slavíte výročí od založení? To je ideální příležitost k tomu, aby vznikla videa, která shrnují dosavadní působení vaší společnosti na trhu a naznačí, jakým směrem se budete ubírat dále. Na vás je jen nápad, na nás pak realizace. 

VSTUP NA NOVÝ TRH

Videoshot, který oznamuje vstup vaší společnosti na nový trh nebo do nové oblasti podnikání může být skvělým způsobem, jak tuto novinu oznámit vašim partnerům nebo zákazníkům. Pojmout se dá několika styly a dokážeme jej přizpůsobit přímo vašim požadavkům. 

VIDEO O SPOLEČNOSTI

Promo o video společnosti může být pojaté z různých pohledů podle požadovaného cíle. Chcete ukázat život ve společnosti, technologie, postupy nebo zaujmout potenciální zaměstnance i zákazníky? Podle cíle nastavíme cestu a vytvoříme koncept, se kterým ho dosáhneme. 

HR VIDEA

HR videa jsou čím dál populárnějším nástrojem, jak představit fungování vnitřního prostředí vaší společnost zákazníkům či potenciálním zaměstnancům. Nic nevypoví o vaší společnosti tolik, jako HR video. 

SEZÓNNÍ VIDEA

Sezónní videa jsou skvělým nástrojem, jak můžete odprezentovat sortiment produktů nebo služeb, které jsou speciálně určeny pro konkrétní určení či příležitosti.

PŘEDSTAVENÍ PRODUKTŮ

Obdobně jako u produktového videa je i zde právě produkt v hlavních rolích. Rozdílem je pouze způsob představení. Kde nemůžeme použít efektivní záběry, využijeme zaměstnance a jejich dokonalou znalost, která produkt představí do posledních detailů.

NÁBOROVÉ VIDEO

Náborové video pro HR oddělení společnosti Sfinx. Video muselo vzniknout během 5 dnů, rozpočet byl minimální. Jen díky skvělé spolupráci a ochotným zaměstnancům se video stalo předlohou pro všechny podobné projekty ve skupině.   

NÁBOROVÉ VIDEO

Náborové video pro společnost PSG, ve kterém se jednotliví zaměstnanci představili nejen z pohledu své pozice, ale odkryli i kousek ze svého soukromí.

SPONZORSKÝ SPOT

Spot pro společnost PSG pojatý odlehčenou formou s primárním využití při přestávkách na hokejovém stadionu jako prezentace generálního partnera klubu.

REKLAMNÍ VIDEA

Potřebujete upoutávku pro nové řešení, které nejde fyzicky uchopit, protože se jedná o software? Ano, i takové videa jdou vytvořit. I když řešení v době tvorby videa ještě neexistovalo. Šli jsme cestou emocí a hlavních výhod v rámci požadavků našeho klienta.

PŘEDSTAVENÍ NOVINEK

Jak nejlépe oznámit vašim zákazníkům, že jste pro ně přichystali nový web, produkt nebo službu? Ideální cesta je osobní schůzka. Ale ta nemá zdaleka takový dosah, jako správně zacílená video kampaň.

REPORTÁŽNÍ VIDEA

Ukažte vašim zákazníkům na jakých akcích se s vámi mohou potkat, kde vystavujete nebo představujete vaše produkty nebo co je vaše aktuální TOP novinka.

SHRNUTÍ SPOLUPRÁCE

Jste spokojeni s dosavadní prací vašeho partnera v podnikání? Připravte mu poděkování a shrňte pro něj uplynulé období do krátkého videa. V krátkém čase tak můžete projít všechny významné momenty, kterých jste společně dosáhli. 

Tak trochu Hry bez hranic. To jsou

ANIMACE

Rozhýbání vašeho firemního loga (animace loga), ukázka cesty vaší společnosti (animace historie společnosti), kreativní a moderní představení produktů a názorných návodů, doplňky videí a efektivní představení. Jedinou hranicí je naše představivost. A ta jde v MANA opravdu daleko. Kontaktujte nás a uvidíte, že i pro vás vytvoříme řešení animace na míru, které se si zamilujete vy i vaši zákazníci. 

VIDEA A ANIMACE

Propojením videa a animace získáte skvělý prezentační návod. Potřebujete v rychlosti představit projekt potenciálním zájemcům nebo vytvořit rychlé edukační video pro vaše zaměstnance? Tak to jste na správné adrese. 

CASE STUDY

Case study, případová studie nebo jakkoliv ji nazýváte. Pokud za sebou máte významné reference nebo úspěšné projekty, není nic lepšího než se o ně podělit s veřejností. Ukažte všem jedinečnost vašeho řešení. 

VIZUALIZACE

Plánujete změnu interiéru nebo chcete jít cestou nového stylu prezentace, ale bojíte se, jak bude tato změna vypadat v reálném světě? Papír snese všechno, proto náčrty a skici nejsou vždy ta nejlepší cesta. Jelikož na jejím konci může být nemilé „vystřízlivění do reality“. V takových případech je ideální cesta realistické vizualizace, kde si vše můžete prohlédnout na vlastní oči. A cesta od vizualizace do Virtuální Reality, to je už jen malý krůček.

HISTORIE SPOLEČNOSTI

Naše společnost byla založena, zabývá se a bla bla bla. Co to zkusit bez jediného slova, jinak než ostatní a přitom během 2 minut ukázat všechny důležité milníky, které jste zvládli? 

ANIMACE LOGA

Že animaci loga nepotřebujete? A co u vašich příspěvků, videí, pozvánek? Všude tady bude vaše společnost jednoznačně identifikovatelná během prvních pár sekund. Kdykoliv a kdekoliv. A k tomu vám animované logo poslouží na dlouhá léta.

TEXTOVÉ ANIMACE

Chcete sdělit svým zákazníkům něco, co ještě neví? Nebo chcete hlavně zaujmout hravým stylem, který nenudí a přenese přesně tu informaci, kterou potřebujete? Textové animace v módě byly a ještě dlouho budou Protože jejich nevtíravý styl přenosu informace baví a možností ztvárnění nejsou limitované ničím jiným než naší fantazií.

Rozhýbeme i vaše myšlenky.

Není nic jednoduššího než nám napsat. My vás přesvědčíme, že videa a animace mají ve 21. století větší smysl, než kdy dříve.