Online marketing začíná od špičkového webu

V oblasti online marketingu naleznete vše pro propagaci vašich služeb, produktů nebo značky. Od tvorby webových stránek, konfigurátorů až po PPC reklamy.

Vítejte ve světě online marketingu

Weby, eshopy, sociální sítě, katalogy, konfigurátory, vyhledávače, SEO, PPC, appky a jiné vychytávky

Není snad oblast, která by zažívala rychlejší změny, větší progres, a přitom jednoznačně určovala moderní trendy, než online marketing. Od webových stránek, přes sociální sítě, konfigurátory, aplikace, SEO až po online reklamu. Děláme vše tak, abychom pro vás byli partnerem, který poradí, naplánuje a hlavně zrealizuje cestu k úspěšné online prezentaci a komunikaci vaší společnosti.

Není snad oblast, která by zažívala rychlejší změny, větší progres, a přitom jednoznačně určovala moderní trendy, než online marketing. Od webových stránek, přes sociální sítě, konfigurátory, aplikace, SEO až po online reklamu. Děláme vše tak, abychom pro vás byli partnerem, který poradí, naplánuje a hlavně zrealizuje cestu digitální transformace vaší společnosti.

Weby, eshopy, sociální sítě, katalogy, konfigurátory, vyhledávače, SEO, PPC, appky a jiné vychytávky
Optimalizace

SEO

Mít nabušený a profesionální web podle posledních trendů 3.0 je skvělé. Ale když o něm nikdo neví, tak je to smutné. Proto online marketing stijí i padá na optimalizace vaší webové stránky, a dává možnost jak můžete  své zákazníky na web přivést tzv. organickou cestou mimo placené kampaně. A právě k tomu slouží SEO  optimalizace. Chcete vědět jak SEO optimalizace probíhá a co všechno obsahuje? Kontaktujte nás.

Online kampaně

PPC

PPC reklama, neboli Pay Per Click reklamy jsou efektivní nástroj, kdy vy platíte jen za to, kolikrát si zákazník proklikne z reklamy na váš web. Výhody PPC jsou především rychlost zobrazení reklamy a zacílení na konkrétní cílovou skupinu. PPC reklama se v základu dělí na obsahovou, vyhledávací, remarketingovou, retargetingovou, grafickou nebo zájmovou a pomůže vám přivést potenciální záakzníky téměř okamžitě. Kriticky důležitá je správné zacilení, strategia a ásledná optimaliace PPC kampaní. Ale tím vás trápit nebudeme, od toho jsme tu my.

Online virtuální

Prohlídky

Čas, to je o co tady běží. Dejte zákazníkům možnost nahlédnout do vašeho hotelu, provozu, showroomu, developerského projektu bez potřeby někam cestovat nebo se scházet. Jak? Využijte 3D videa nebo virtuální realitu, a to třeba rovnou k prodeji. Ze zkušeností víme, že realitní trh se tímto směrem už stočil, tak buďte první ve svém oboru, kdo tuto konkurenční výhodu nabídne i svým zákazníkům.

Správa a údržba

Sociální sítě

Sociální sítě jsou silným nástrojem pro rozvoj firem v oblasti online marketingu. Díky nim se dostanete do širokého podvědomí a zasáhne i ty potenciální zákazníky, o kterých se vám dříve nesnilo. Umíme připravit, nastavit a zacílit kampaně tak, aby přesně zasáhly požadovanou cílovou skupinu. A vy jen sklízíte ovoce, které zasela naše spolupráce. 

Funkčnost uvnitř i navenek

UX a UI Design

User experience a User interface. Dva pojmy, které bez sebe nemohou dobře fungovat. Můžete mít sebelepší karoserii auta, ale se špatným motorem, nikam nedojedete. A při návrhu aplikací platí to samé. My v MANA to dobře víme a našim zákazníkům nabízíme špičkový UX a UI design právě proto, aby dokázali využít své weby i aplikace na 100 % a jejich zákazníci je zbožňovali.

Co vše dokážeme nabídnout pro online marketing?

Jsme tady od toho, abychom vám pomohli na vaší cestě k úspěchu. Víme, že v řadě věcí vám dokážeme pomoci víc, než byste si mysleli. Tak proč to společně nezkusit? Kontaktujte nás.