Vizuální marketing

Od obalového materiálu, přes firemní oblečení až běžný a digitální tisk. Dokážeme pro vás zastřešit všechny aktivity, které si pod tímto pojmem představíte.

Vizuální marketing

Od obalového materiálu až po reklamní předměty.

Kvalitní marketing není jen o psaném textu nebo skvěle připravené kampani. Nedílnou součástí jsou také „reálné předměty,“ které odráží tvář vaší firmy. A je jedno, jestli se jedná o tiskoviny, oblečení nebo reklamní předměty. Důležité je, aby vše dávalo hlubší smysl. A o tom právě MArketing s NAdhledem je.

Obal prodává, to ví přece každý

Obalový materiál

Obal je často opomíjená věc, ale je jedním z 5 základních P marketingu. Krom ochranné funkce má i funkci reprezentační. A je jen na vás, jak moc chcete být pomocí obalu identifikovatelní. My vám dokážeme na míru vyrobit:

  1. Sáčky
  2. Tašky
  3. Běžné i dárkové krabice a boxy
  4. Obálky na cokoliv
  5. A v podstatě vše, co vás napadne 
Firemní identita na první pohled

Firemní oblečení

My v MANA si myslíme, že je důležité, aby firemní identita každé společnosti byla jednoduše rozeznatelná a nestalo se, aby právě vaši společnost zaměnili s nějakou jinou. Rádi pro vás připravíme firemní oblečení přesně na míru vaší firemní identity – s grafikou, výšivkami nebo jinými prvky podle zamýšleného určení. Dokážeme vyrobit vše od jednoduchých triček a polokošilí, přes mikiny, kalhoty, softshellové a zimní bundy, až po pracovní tašky nebo obaly na počítače.

Ukázka naší práce
Reklamní

předměty

Rádi byste své zákazníky nebo zaměstnance tu a tam potěšili nějakým drobným dárkem? Nabízíme pro vás široké spektrum reklamních předmětů. Před finálním výběrem připravíme průřez nabídkou, navrhneme grafiku a vy si vyberete to pravé pro vás. A co nabízíme?

  1. Kancelářské potřeby, nádobí,
  2. drobné IT věci a elektronika,
  3. doplňky pro cestování a volný čas,
  4. hry pro děti, přívěsky a šňůrky
  5. a mnoho dalšího.
Ukázka naší práce
Upoutejte na sebe na první dobrou

Digitální tisk

Potřebujete polepit firemní flotilu aut nebo jen výlohu? Chystáte konferenci a hodily by se vám roll upy? Nebo velkoformátový billboard u hlavní cesty? To a celou řadu dalších věcí pro vás rádi vyrobíme. Hledáte-li neobvyklé pojetí digitální reklamy, MANA je připravena.

Buďte vidět i když zajde slunce

Světelná reklama

Určitě chcete, aby vaše firma byla vidět z dálky a každý hned poznal, že se jedná právě o vás. K tomu se skvěle hodí podsvícené 3D logo, které skvěle doplní vnější vzhled vaší společnosti. Ale světelná reklama není jen 3D logu. Patří zde také světelné totemy, city light reklamy nebo 2D podsvícená loga. Připravíme pro vás návrh přesně na míru vašim potřebám. 

Připravte si venkovní prezentaci se

Stany a stánky

Jestli patříte mezi firmy, které se sem tam prezentují i na venkovních výstavách nebo akcích, určitě oceníte kvalitní nůžkový stan. Dodáme vám kompletní balíček – stan, bočnice, závaží a přepravní obal.

Stan můžete mít standardně jednobarevný nebo vám můžeme zpracovat návrh designu dle vašich firemních barev včetně log.

Papír ničím nenahradíte

Tiskové služby

Jsou obory, ve kterých je nutnost mít katalog vytištěný a připravený, kdykoliv je potřeba. To si velmi dobře uvědomujeme a nabízíme vám naše služby. Od návrhu, přes přípravu tiskových dat až po finální tisknutí a doručení na vaši adresu. Stejný přístup se vám dostane i když budete potřebovat letáky, vizitky, nálepky, etikety nebo speciální PVC štítky pro potravinářský provoz.  A dokážeme vám nabídnout gravírování do dřeva či skla. Aby vaše produkty měly punc exkluzivity.

Kdo se neptá, nic se nedozví.

Pokud jste ve zmíněném nenašli to, co potřebujete, neváhejte nás kontaktovat. Dokážeme si poradit opravdu se vším.