Umělá inteligence jede naplno

„Lidem myšlení, strojům dřinu.“

Toto moudro kdysi řekl pan Baťa a dnes platí víc než kdy dřív.

Jen se přeneslo do digitalizace a online automatizace, která za nás vykonává opakovanou a stereotypní práci. Tak například spouštíte online kampaně – na kolika sociálních sítí jí musíte nastavit a sledovat? Hodina práce? Ne! Desítky hodin opakované práce, a to stále dokola kampaň co kampaň. To už dnes ale nemusí platit – seznamte se s Frankem.

Umělá inteligence Frank.ai nastaví a optimalizuje vaše reklamy napříč sociálními sítěmi od Facebooku, Google a dalšími platformami. Má svůj vlastní „mozek“, díky kterému dokáže mimo jiné optimalizovat rozpočet nebo poskytovat reporting, a to vše v reálném čase. Kdykoliv, odkudkoliv.

Jiný moderní AI nástroje jako ACQUISIO.com Vám pro změnu vylepší automatizovaně PPC reklamy. Výsledky tohoto AI borce jsou ohromující:

  • 22 % snížení ceny za proklik
  • 10 % snížení ceny za konverzi
  • 18 % zvýšení prokliků

(analyzováno na velmi slušném vzorku: 32.000 reklamních účtů Google a Bing)

Mít skvělý web je důležité – je to vaše virtuální kancelář.

Mít skvělé nástroje, které na web přitáhnout návštěvníky je však co důležitější.

Co ale z toho, když vám roste jen návštěvnost, investice do reklam a AI nástrojů, když Vám neroste obchod? Chybí dotažení… jít obchodu naproti a návštěvy proměnit v leady.

S další inteligentní mozkovnou s názvem leady.cz dotáhnete i poslední krok.  Leady.cz dokáže identifikovat, které firmy na stránky přišly, o co se zajímali, jak dlouho, kdy odešly i odkud přišly. Nezbývá, než je zpětně zkontaktovat a zeptat se „Nezajímáte se náhodou o produkt nebo služby, které nabízí i naše firma?“ Tak je to snadné.

Nejen tyto AI mozky najdete v našich službách a řešení, ale také řadu procesů, které fungují již u mnoha firem.

Nenechte si ujet vlak!

Automatizace naše životy ovlivňuje na každém kroku a její vliv neustále zesiluje. Nenechte si ujet vlak a kontaktujte MANA Marketing. Čím dřív, tím líp pro Vás!